Qera,Ambjent,Unaza E Re(UNA20102 Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 13:19 Post ID: 29622


Pagesa 70,000 Leke
Siperfaqa 147.00 me 1 Tualet
Kati -1
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 15

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera.
Ambjenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Bar Artistit.
• Ambjenti ka sipërfaqje totale 147m2 dhe ndodhet në katin 0.
• Ka lartësi 4m.
• Disponon 1 Tualet.
• Ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.
• Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 29622