Zyre me qera ne Rrugen e Elbasanit prane Shkolles se Baletit (ID 4261515) Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/03/2021 16:52 Post ID: 28038


Pagesa 490 Euro
Siperfaqa 80.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rrugen e Elbasanit - Harta
Lexime 6

id 4261515

Ne Rrugen e Elbasanit prane Shkolles se Baletit jepet me qera zyre, siperfaqe 80 m², kati 1 pallat ekzistues, hyrje me vete, e organizuar ne 3 dhoma, korridor dhe 1 tualet, orientim jug-lindor.

Cmimi 490 EuroNjoftimi ID: 28038