Jepet dyqani dublex me qera prane Ambasades Suedeze, rruga Pjeter Budi.. Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/03/2021 15:37 Post ID: 28030


Pagesa 800 Euro
Siperfaqa 130.00 me 1 Tualet
Kati 2
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Jepet dyqani dublex me qera prane Ambasades Suedeze, rruga Pjeter Budi


Me siperfaqe 130 M2, 2 kate


Ofrohet:

• I pershtatshem per estetik, kurse, zyre kontabiliteti, qendra laboratori etj.

• 2 kate

•60 m2 kati i dyte dhe 70 m2 kati larte


Cmimi: 800 euro


ID AI 072


Anetari ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 28030