Jepet me qera afatgjate dyqan ne xhamllik.. Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/03/2021 11:37 Post ID: 27963


Pagesa 1,200 Euro
Siperfaqa 90.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

Jepet me qera afatgjate dyqan ne xhamllik. 

Me siperfaqe 90 m2 dhe fasade xhami 22 m linear.


Organizohet: 

•open space

•1 tualet 


Ofrohet:

• i pa mobiluar 

•i shtruar me parket

•e sapo rikonstrukuar

•zone e populluarCmimi : 1200 EUR 


ID KT 005Anetari ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 27963