Jepet me qera Ambjent 50m2, rruga e Barrikadave , prane Mahmut Fortuzi.. Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/03/2021 10:26 Post ID: 27942


Pagesa 30,000 Leke
Siperfaqa 50.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 36

Jepet me qera Ambjent  50m2, rruga e Barrikadave , prane Mahmut Fortuzi

Me siperfaqe 50m2. Kati i 1  


Organizohet:   

•Open Space

• me pllaka

•1 tualetOfrohet:

• Open Space

•zone e qete dhe e mire

•me pllakaCmimi : 30.000 Leke/Total ne muaj + 1 muaj garanci.


Anetari ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 27942