Jepet me qera ambjent biznesi, Bar Kafe, tek brryli, prane maternitetit te ri. Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/03/2021 10:10 Post ID: 27936


Pagesa 1,300 Euro
Siperfaqa 100.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Sitki Cico, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

Jepet me qera ambjent biznesi, Bar Kafe, tek brryli, prane maternitetit te ri.  


Me siperfaqe 100m2. Kati 0 i nje pallati.


Organizohet:   

•One space e ndare ne dy pjese

•2 tualete


Ofrohet:

• e mobiluar 

• ne gjendje shume te mire

•zone e mire dhe e qete

•e shtruar me derrasa

•me kondiconer


Cmimi : 1300 Euro/TotalID KT 082


Anetari ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 27936