Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 5, 60 m2 450 Euro (Qender) Tirana

Ambjent biznesi me qera 04/03/2021 17:16 Post ID: 27914


Pagesa 450 Euro
Siperfaqa 60.00 me 1 Tualet
Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender - Harta
Lexime 7

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ka dy dhoma, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-qender-tirane-4/

ID: 34054Njoftimi ID: 27914