Ambjent 350 m2 me qera rrugen e Elbasanit prane Gjuheve te Huaja (ID 4271558) Tirana

Ambjent biznesi me qera 04/03/2021 17:09 Post ID: 27912


Pagesa 1,500 Euro
Siperfaqa 350.00 me 2 Tualete
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa rrugen e Elbasanit - Harta
Lexime 13

id 4271558

Ne rrugen e Elbasanit prane Gjuheve te Huaja jepet me qera ambient 350 m², kati 3 hyrje me vete, fasade xhami 360° me ndricim te bollshem natyral, ballkon, aspirim, kondicioner, zone e qete dhe e sigurt, i pershtatshem per call center apo cdo lloj biznesi.

Cmimi 1500 Euro me taksa te perfshiraNjoftimi ID: 27912