QERA,AMBIENT,RRUGA DURRESIT Tirana

Ambjent biznesi me qera 01/04/2021 10:55 Post ID: 27875


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa 111.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 6

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qira
Ambjenti ndodhet në Rrugen e Durresit ,pranë Gjimnazit "Qemal Stafa"
Ambjenti ka sipërfaqje totale 111m2 dhe ndodhet në katin 0.
Disponon 1 Tualet.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Ka hipotekë.
I ndare ne 3 ambiente
Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 27875