Qera, Ambient, Rruga E Kosovareve! Tirana

Ambjent biznesi me qera 01/04/2021 10:55 Post ID: 27871


Pagesa 5,500 Euro
Siperfaqa 300.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Ambienti ndodhet në rrugën e kosovareve , pranë liqenit artificial

Informacione mbi ambinetin :
• Sipërfaqja 300m2.
• Lartësi 3.6m.
• Kati 1
Detaje të tjera :
• Open space.
• Fasadë xhami.
• Tualet.
• I investuar.
• I përshtatshëm për zyra, call center etj
• Ambienti ndodhet ne nje kompleks te ri me kualitet shume te larte ndertimi dhe jetese!

Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 27871