Qera,Ambjent,Unaza E Re(UNA19776) Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/04/2021 13:19 Post ID: 27712


Pagesa 500 Euro
Siperfaqa 140.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 26

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera.
Ambjenti ndodhet në Unazën e Re,pranë Bar "2 Palmat".
Ambjenti ka sipërfaqje totale 140m2 dhe ndodhet në katin 1.
Disponon 1 Tualet.
Ambjenti disponon fasadë xhami,koncept Open Space dhe është i investuar.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme si zyra apo call center.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 27712