Qera, Ambient, Rruga Kavajes 16,000 Euro /Muaj ID: PRO19751 Tirana

Ambjent biznesi me qera 12/04/2021 10:16 Post ID: 27618


Pagesa 16,000 Euro
Siperfaqa 1000.00 7
Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa RRUGA KAVAJES - Harta
Lexime 24

Ambienti ndodhet afër zonës se Qendrës, Rrugae Kavajës.
Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaqja 2446m2
• Bodrum
• 4 kate
Organizimi :
• Kati bodrum ka nje sipërfaqe prej 383 m2
•kati përdhes ka nje sipërfaqe prej 383 m2
•kati i ndërmjetem midis katit 0 dhe 1 si duplex ka nje sipërfaqe prej 80 m2
•kati i parë ka nje sipërfaqe prej 400 m2
•kati i dytë ka nje sipërfaqe prej 400 m2
•kati i tretë ka nje sipërfaqe prej 400 m2
•kati i katërt ka nje sipërfaqe prej 400 m2
• Hyrje e dedikuar
• Godina ka hyrje edhe dalje private përballe nga rruga kryesore edhe nga mbrapa
• Mundësi e mirë investimi për tipologji të ndryshme biznesi si; palestër, klinikë dentare, call center ,spitale private,qendër kursesh zyra,etj
Zona ku ndodhet ambienti është një ndër zonat më te zhvilluara të qytetit.
Për ta vizituar na kontaktoni!Njoftimi ID: 27618