Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane. Tirane

Ambjent biznesi me qera 14/12/2019 12:04 Post ID: 265

Rent, Environment, Municipality of Paris, Tirana.

Rent, Environment, Municipality of Paris, Tirana.
The apartment is located near the street "Meder Shtylla" street.

Surface: 65 m2
The floor of
Price: 650 Euro

For a visit to the property do not hesitate to contact us.
Agency address: After UET
E-mail: [email protected]
Cell: 0699651477


Pagesa 650 Euro
Siperfaqa 65.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania - Harta
Lexime 87

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë.
Apartamenti ndodhet pranë lulishtes rruga " Meder Shtylla" Ambjenti disponon: 1 Ambjent, 1 Tualete ,Ambjenti është i investuar, me fasadë xhami, Zone e aksesuehme,dhe e favorshme, I përshatshëm për shumllojshmeri biznesi.

Sip:65 m2
Kati i
Cmimi: 650 Euro

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: [email protected]
Cel:

Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 265