Grand Blue Fafa Resort & Spa jep me qera ambjent biznesi : Beauty Sallon Durres

Ambjent biznesi me qera 15/02/2021 16:47 Post ID: 26154


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 60.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 90

🔹Grand Blue Fafa Resort & Spa jep me qera ambjent biznesi : Beauty Sallon

Grand Blue Fafa Resort & Spa ofron facilitete dhe sherbime te shumellojshme duke plotesuar kenaqesite dhe nevojat e klienteve.

Nje nga sherbimet eshte dhe Beauty Sallon (parukeri) i cili jepet me qera.

Siperfaqja : 60 m2

Kati : -1

💵Cmimi : 700 Euro (me marreveshje)

📍Adresa: Durres

📲Per me shume informacione mund te na konataktoni ne nr tone te kontaktit.

Njoftimi ID: 26154