AMBJENT BIZNESI 200M2 ME QERA, SELVIA Tirana

Ambjent biznesi me qera 02/02/2021 14:14 Post ID: 25865


Pagesa 200,000 Leke
Siperfaqa 200.00 me 2 Tualete
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 25

Jepet Ambient Biznesi me qira, siperfaqe 200 m2.

I pershtatshem per  zyra (call center), klinike dentare dhe biznese te ndryshme,ndodhet tek selvia .

Kati i pare banim.


Cmimi: 200,000 All Njoftimi ID: 25865