Jepet ambient zyrash per qira me siperfaqe 155 m2. Tirana

Ambjent biznesi me qera 14/01/2021 13:01 Post ID: 24639

600 Euro

  • Jepet ambient zyrash per qira me siperfaqe 155 m2.


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa 155.00 me 2 Tualete
Kati 6 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7

Jepet ambient zyrash per qira me siperfaqe 155 m2.
Ndodhet ne nje nga zonat ku jane te perqendruara nje numer i larte biznesesh Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadminstruar me ashensor.
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Mund te perdoret per call center, qender kursesh, klinika te tipologjive te ndryshme etj.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Anetari ID: 5479

photo

Njoftimi ID: 24639