Amb per Biznes, Ne Brryl (Direkt ne Bulevard) Fasade e Madhe Xhami (REKLAMIM PERFEKT) Tirana

Ambjent biznesi me qera 14/01/2021 02:40 Post ID: 24608


Pagesa 530 Euro
Siperfaqa 55.00 me 1 Tualet
Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

Ambient Per Biznes, Ne Brryl (Blv. Bajram Curri) Direkt Ne Rruge Kyresore, Kati I Dyte I Nje Pallati Te Ri (2009) Me Ashensor | Strukture Shume E Rregullt, Fasade E Madhe Xhami Qe Mundeson Vizibilitet Perfekt | Ndricim Me Spote | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2567


Te Dhenat E Ndarjes:


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale:  54.8 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :48 M2

- Kati: 2

- Katet E Pallatit:8

- Viti I Ndertimit: 2009

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


•  Zonë Shumë E Mirë •  Me Pamje Nga Rruga Kryesore


•  Pallat I Vitit 2009

•  Ndërtime Shumë Cilësore


•  Ambjent I Sapo Lyer

•  Ndriçim  Led ( Ekonomik)

•  Tavane Me Punime Gipsi

•  Lartësi 3.7 M 

•  Fasadë Xhami

•  Xhama Dopjo

•  Pllakë Cilësore


•  Tualet Me Aspirim Dhe Hidrosanitare Cilësore


Cmimi: 530 Euro 


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Kontaktoni Ne Tel Ose Whatsapp Tek:Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 24608