Ambjent komercial per qira te Stadiumi Dinamo Tirana

Ambjent biznesi me qera 13/01/2021 18:35 Post ID: 24594

1,700 Euro

  • Ambjent komercial per qira te Stadiumi Dinamo
  • Ambjent komercial per qira te Stadiumi Dinamo
  • Ambjent komercial per qira te Stadiumi Dinamo
  • Ambjent komercial per qira te Stadiumi Dinamo


Pagesa 1,700 Euro
Siperfaqa 152.00 me 1 Tualet
Kati 1 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 18

Ambient komercial te Stadiumi Dinamo
Ka nje siperfaqe prej 151m2 dhe eshte openspace.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nga pallateve me cilesore te zones.
Zyrat jane teper te investuara dhe shume funksionale si dhe kane fasade nga rruga kryesore.
Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi.
Per me shume informacion me kontaktoni!

Anetari ID: 370

photo

Njoftimi ID: 24594