Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo) Tirana

Ambjent biznesi me qera 13/01/2021 11:20 Post ID: 24401

850 Euro

  • Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo)
  • Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo)
  • Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo)
  • Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo)
  • Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 120 m2 850 (Stadiumi Dinamo)


Pagesa 850 Euro
Siperfaqa 120.00 me 1 Tualet
Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo - Harta
Lexime 5

Jepet me qera ambjent biznesi te Stadiumi Dinamo. Ambjenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, e përshtatshme për zyrë .Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-stadiumi-dinamo-tirane/

ID: 33218Njoftimi ID: 24401