Ambjent biznesi me qera Tirana

Ambjent biznesi me qera 22/12/2020 12:42 Post ID: 23624

50,000 Leke

  • Ambjent biznesi me qera
  • Ambjent biznesi me qera


Pagesa 50,000 Leke
Siperfaqa 70.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7
Ambjent biznesi me qera E53175D5-8491-47BC-8BB9-F0AF00898BC8.png (Format png) | Ambjent biznesi me qera 3A8797F8-E7DA-41D3-917F-B864EB76621C.png (Format png) |

Ambjent biznesi me qera per cdo lloj biznesi.
Siperfaqja ka te perfshira gjithashtu tualet dhe nje koridor.
Cmimi i diskutueshem ne varesi te kontrates.

Anetari ID: 3750

photo

Njoftimi ID: 23624