Ambjent biznesi me qera ne Kombinat ! Tirana

Ambjent biznesi me qera 09/12/2020 15:07 Post ID: 22956

1,000 Euro

  • Ambjent biznesi me qera ne Kombinat !


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 300.00 me 1 Tualet
Kati 2 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

Ambjent biznesi me qera ne kombinat! Ambjenti eshte 300 m2 kati I dyte I nje ndertimi te ri. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra, call center, dhe  tipologji te ndryshme biznesi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: Njoftimi ID: 22956