JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL BUZE RRUGE TEK MYSLYM SHYRI ID-1019 Tirana

Ambjent biznesi me qera 08/12/2020 12:05 Post ID: 22832

500 Euro

  • JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL BUZE RRUGE TEK MYSLYM SHYRI ID-1019


Pagesa 500 Euro
Siperfaqa 25.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

Jepet ambjent biznesi me qira buze rruge ne Myslym Shyr. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe ndodhet ne katine 0 . Ambienti eshte i investuar  totalisht  dhe jepet me qera sic pasqyrohet ne foto( opsionale). Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoniNjoftimi ID: 22832