Zyre per qira tek Liceu Artistik! Tirane

Ambjent biznesi me qera 21/01/2020 13:18 Post ID: 2269

Office for rent at Artistic Lyceum!

The apartment is located in a well-managed and equipped building with security system. information do not hesitate to contact us.Remax Infinity +


Pagesa 900 Euro
Siperfaqa 140.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 73

Apartamenti ndodhet ne nje godine te mireadministruar dhe te pajisur me sistem sigurie.

Ka nje organizim ne tre ambjente pune, dy tualete korridor dhe ballkon.

Ndodhet ne nje nga zonat me te pershtatshme fale fasiliteteve qe ofrohen.

Ne cmim nuk perfshihen taksat.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Remax Infinity+


Anetari ID: 7

photo

Njoftimi ID: 2269