jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 200 m2 700 Euro (Prane Condor Center) Tirana

Ambjent biznesi me qera 05/12/2020 14:07 Post ID: 22665

700 Euro

  • jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 200 m2 700 Euro (Prane Condor Center)
  • jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 200 m2 700 Euro (Prane Condor Center)
  • jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 200 m2 700 Euro (Prane Condor Center)
  • jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 200 m2 700 Euro (Prane Condor Center)


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 200.00 me 1 Tualet
Kati 9 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, prane Condor Center - Harta
Lexime 9

Jepet me qera Ambjent Biznesi prane gjimnazit Besnik Sykja.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2, e cila perbehet nga 4 tualete (Sapo te investuara) dhe 3 dhoma.
Xhamat jane sapo te vene Triplex, ambjenti ka dhe ngrohje qendrore me 1 Kondicioner qendror.
Ambienti ndodhet nje nje zone shume te mire e cila ka uje dhe drita 24 Ore.
Ndodhet nje nje pallat te ri me ashensor.
Ambjenti sapo eshte rikonstruktuar dhe investuar me materialet me te mira.

Ambienti do ishte perfekt per Klinika, Call Center, Zyra Agjensish Marketingu, etj.

Cmimi : 700 Euro / Muaj

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni:

Agjensia Imobiliare UpHome
Keni nje prone per te shitur / dhene me qera?
Jepeni ne kohe rekord me ne 😄


Anetari ID: 2310

photo

Njoftimi ID: 22665