Jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 200 m2 1.700 Euro (Prane Shkolles Besnik Sykja) Tirana

Ambjent biznesi me qera 04/12/2020 21:06 Post ID: 22611

1,700 Euro

  • Jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 200 m2 1.700 Euro (Prane Shkolles Besnik Sykja)
  • Jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 200 m2 1.700 Euro (Prane Shkolles Besnik Sykja)
  • Jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 200 m2 1.700 Euro (Prane Shkolles Besnik Sykja)
  • Jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 200 m2 1.700 Euro (Prane Shkolles Besnik Sykja)


Pagesa 1,700 Euro
Siperfaqa 200.00 me 4 Tualete
Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Gjergj Fishta, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5

Jepet me qera Ambjent Biznesi prane gjimnazit Besnik Sykja.

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2, e cila perbehet nga 4 tualete (Sapo te investuara) dhe 3 dhoma.
Xhamat jane sapo te vene Triplex, ambjenti ka dhe ngrohje qendrore me 1 Kondicioner qendror.
Ambienti ndodhet nje nje zone shume te mire e cila ka uje dhe drita 24 Ore.
Ndodhet nje nje pallat te ri me ashensor.

Ambienti do ishte perfekt per Klinika, Call Center, Zyra Agjensish Marketingu, etj.

Cmimi : 1700 Euro / Muaj

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni:

Agjensia Imobiliare UpHome
Keni nje prone per te shitur / dhene me qera?
Jepeni ne kohe rekord me ne 😄

Anetari ID: 2310

photo

Njoftimi ID: 22611