Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653) Tirana

Ambjent biznesi me qera 14/01/2021 15:46 Post ID: 22477

2,000 Euro

  • Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653)
  • Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653)
  • Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653)
  • Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653)
  • Qera,Lokal,Stacioni i Trenit(UNA18653)


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa 220.00 me 1 Tualet
Kati 0
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 67

Disponojmë Lokal me Qera.
Lokali ndodhet në zonën e Stacionit të Trenit.
Lokali ka një sipërfaqje prej 220m2 ,ndërtim i organizuar në 2 kate:
-Kati i parë disponon edhe një kuzhinë me të gjtha pajisjet që mund ta pershtasi lokalin edhe në tipologji tjera shërbimi.
-Kati i dytë disponon një kinema private me kapacitet 15persona.
- Lokali disponon dhe një Verandë 200m2 të hipotekuar,pa taksë bashkie.
Lokali është totalisht i investuar dhe është në gjendje pune me xhiro shumë të kënaqshme.
Për ta vizituar na kontaktoni!Anetari ID: 38

photo

Njoftimi ID: 22477