Jepet me qera: Ambjent biznesi + post parkimi: Rruga: Frederik Shiroka, prane market Joena Tirana

Ambjent biznesi me qera 19/11/2020 14:59 Post ID: 21583


Pagesa 450 Euro
Siperfaqa 110.00 me 2 Tualete
Kati 9 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

Jepet me qera: Ambjent biznesi + post parkimi: Rruga: Frederik Shiroka, pranë market Joena
------------------------------------☆☆☆☆☆
▪︎Ambjenti është i përshtatshëm dhe ka funksionuar kryesisht për zyra.
▪︎Sipërfaqe prej 110 m2/ , kati i IX -të banim, ambjent me hapësira të bollshme, ventratë xhami me pamje nga rruga kryesore, 2 dhoma 2 tualete, ballkon, rrjet interneti.
▪︎️Cmimi qerasë: 450€/ muaj/neto
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni në:
▪︎[email protected]
---------------------------------------------
▪︎Cel:
#realestateinteriordesign
www.imobiliareprime.com

Anetari ID: 4636

photo

Njoftimi ID: 21583