Ambjent biznesi me qera Tirana

Ambjent biznesi me qera 13/11/2020 17:08 Post ID: 21234

50,000 Leke

  • Ambjent biznesi me qera
  • Ambjent biznesi me qera
  • Ambjent biznesi me qera
  • Ambjent biznesi me qera


Pagesa 50,000 Leke
Siperfaqa 70.00 me 1 Tualet
Kati 1
Qyteti - Zona Tirana - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4

Ambjent me qera per cdo lloj biznesi. Me sip 70 m2 ku jane te perfshira tualeti dhe koridori. Cmimi i diskutueshem ne varesi te kontrates.

Anetari ID: 3750

photo

Njoftimi ID: 21234