Qera, Ambjent, Bulevardi Zhan D'ark, Tirane Tirane

Ambjent biznesi me qera 13/12/2019 11:01 Post ID: 196

Rent, Environment, Jean D'ark Boulevard, Tirana

The facility is located on Jean D'Aquire Boulevard. Environment Information: • 1st floor, 300m2 and 2nd, 300m2 of a building • Surface area: 600m2 • Invested • Mortgage • To visit contact us!


Pagesa 2,500 Euro
Siperfaqa 600.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 114

Ambjenti ndodhet tek Bulevardi Zhan D’ark. Informacion mbi Ambjentin: • Kati i 1, 300m2 dhe i 2, 300m2 i një pallati • Sipërfaqa e ambjenti: 600m2 • I investuar • Me Hipotekë • Për ta vizituar na kontaktoni!

Anetari ID: 2

photo

Njoftimi ID: 196