Jepet me Qira Ambient Komercial ! Tirane

Ambjent biznesi me qera 28/12/2019 13:02 Post ID: 1004

Commercial Environment For Rent!

On the Kasemi Architectural Street, Brryli is for rent a Comercial Openspase, on the ground floor of a 6 storey building. The environment is South East oriented, with regular layout, height up to 5 meters, also has a veranda of 70 m2 in the front. Located on the main road, near Ring Road, Berrylit area, Various Institutions, Maternity, it is suitable for some types of successful businesses


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa neto 140.00
Kati Kati 0
Distanca 1.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 83

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-Lindje, me planimetri te rregullt, lartesi deri ne 5 metra,gjithashtu ka dhe nje verande prej 70 m2 te shfrytezueshme ne pjesen perpara . Meqenese ndodhet ne rruge kryesore, prane Unazes , zones Berrylit, Institicioneve te ndryshme , Maternitetit, eshte e pershtatshme per disa lloj biznesesh te suksesshem