ambjent biznesi me qera

Ambjent Biznesi Me Qera.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
498.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent biznesi me qera.▶️godine 6 kateshe.- 83m2 secili kat.mund te perdoret per aktivetete te ndryshme te biznesit.📌adresa : rruga 5 maj, pas concord center.... 22/01/2021 12:05

2,500 Euro

Qera, Ambient, Sheshi Wilson
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.02 Km nga qendra)
1.02 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Opp19315ambienti ndodhet tek sheshi wilson.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 145m2.• kati 1.• 3 ambiente te ndara me mure gipsi.• 1 koridor.• 1 tualet.detaje te tjera:• i investuar.• 2 kondicionere.• aspirim.• fasade x... 22/01/2021 16:48

1,500 Euro

Ambjent Biznesi Per Qira Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira ambient  biznesi me siperfaqe 130 m2 dhe 50 m2 verande ,ndodhet ne rrugen teodor keko, astir ndodhet ne katin e  2 te nje pallati te ri. eshte i pershtateshem per biznese te ndryshme .cmimi: 500 eur  ... 22/01/2021 16:30

500 Euro

Apartament 2+1 Per Zyra Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.76 Km nga qendra)
0.76 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 92m2 ne rrugen vaso pasha  ne bllok ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet... 22/01/2021 15:11

450 Euro

Jepet Me Qera Ambient Per Zyre Tek Rruga E Barrikadave!
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambienti ndodhet ne katin e trete ne fillim te rruges se barrikadave ngjitur me pasticeri mon amour. ambienti eshte i pershtatshem per zyra. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni. ... 22/01/2021 14:56

180 Euro

Qera, Ambient, Fresku, Tiranë 300 € /muaj Id: Opp+19211
Fresku/Linze | Tirana (3.72 Km nga qendra)
3.72 KM nga qendra
168.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera, njësi tregtare, në zonën e freskut , në rrugën muhamet deliu.• me sipërfaqe prej 168m2.• kati i 0.• me orientim perëndim.• buzë rrugës kryesore.• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• hyrje e dedikuar dh... 22/01/2021 12:13

300 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.88 Km nga qendra)
1.88 KM nga qendra
498.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjent biznesi me qera.▶️godine 6 kateshe.- 83m2 secili kat.mund te perdoret per aktivetete te ndryshme te biznesit.📌adresa : rruga 5 maj, pas concord center.... 22/01/2021 12:05

2,500 Euro

Okazion. Jepet Ambient Ne Rrugen E Kavajes, Prane Qendres
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient per institucione bankare ose klinike te ndryshme ne nje pallat te ri dhe shume cilesor buze rruge kryesore, siperfaqe rreth 80m2, ( siperfaqe 66m2 neto te brendshme ),hapsira eshte mjaftushme qe mundet te shtohen dhe sherbime te tjera, ... 22/01/2021 10:16

1,500 Euro

Qera,ambjent,unaza E Re
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera ambjenti ndodhet në unazën e re,pranë bar artistit. ambjenti ka sipërfaqje totale 85m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet. ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar. ambjenti është ... 21/01/2021 17:22

28,000 Leke

Qera,ambjent Biznesi,bllok(una18636)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë ambjent për qera.ambjenti ndodhet në zonën e ish bllokut.ambjenti ka sipërfaqje totale 110m2 dhe ndodhet në katin e 2.ambjenti është open space si dhe disponon një zyrë të vogël bashkë me kundrabufe.ambjenti është i përshta... 21/01/2021 17:22

1,000 Euro

Jepet Me Qera Vila Ferrari Prane Inxhinierise Se Ndertimit
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.78 Km nga qendra)
1.78 KM nga qendra
480.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera vila ferrari orane inxhinierise se ndertimit. e gjithe ndertesa eshte 480 m2-8 dhoma 120m2 -kati pare ndodhet bari me 120 m2 -bodrum me 60m2vila ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar. adresa: prane inxhinierise se ndertimit,rruga... 20/01/2021 19:41

3,000 Euro

Qera,ambjent,unaza E Re(una18944)
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qeraambjenti ndodhet në unazën e re,pranë bar oslo.ambjenti ka sipërfaqje totale 30m2 dhe ndodhet në katin 2.disponon 1 tualet.ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.ambjenti është i përshtats... 21/01/2021 17:21

180 Euro

Qera, Ambient, Selvia
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp19216ambienti ndodhet tek rruga e dibres ne zonen e selviseinformacione mbi ambientinsiperfaqja 200 m2kati 2organizimi:e ndare ne 8 ambiente2 tualetesistem ndricimisistem kondicionimidetaje te tjera:2 nga ambientet ofrojne pamje nga rruga kryesore... 21/01/2021 17:10

1,700 Euro

Qera, Ambient, Blloku
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Opp18948ambienti ndodhet ne zemer te bllokut.informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 28m2.• kati 0.• ambient me fasade xhami.• 1 tualet.• bosh.detaje të tjera :• totalisht i investuar.• sistem kondicionimi.• spote ndricimi.zona ku ... 21/01/2021 17:09

280 Euro

Qera, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp19077ambienti ndodhet në zonën e qendrës, në rrugën e barrikadave. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 150m2.• kati 2.organizimi :• open space.• lartësi 5m.• hyrje e dedikuar.• fasadë xhami.• mundësi për tu bërë duple... 21/01/2021 17:09

2,250 Euro

Qera, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
375.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp19164ambienti ndodhet në zonën e qendrës, në një godinë biznesi. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 375m2.• kati 3.organizimi :• i ndarë në 9 ambiente por mund të kthehet edhe në open space gjithashtu.• 3 tualete.• kuzhi... 21/01/2021 17:08

5,200 Euro

Qera, Ambient, Rruga Bardhyl
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.49 Km nga qendra)
1.49 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Opp19157ambienti ndodhet ne rrugen bardhyl.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 21.6 m2.• kati 1.• 1 ambient.• 1 tualet.• i sapo investuar .• me parket.• buze rruge kryesore.ambienti i pershtatshem per:- klinike dentare,- zyr... 21/01/2021 17:07

230 Euro

Zyre Me Qera Afer Sheshit Selvia Rruga 4 Deshmoret Ne Tirane (id 4261492)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Id 4261492rruga 4 deshmoret, afer conad, jepet me qera zyre e organixuar ne 2+1 ne pallat te ri, bosh,siperfaqe 110 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. e lire pas dates 01/02/21jepet me qera 400 euro i diskutu... 21/01/2021 16:03

400 Euro

Jepet Ambient Komercial Me Qera Afer Kristal Center Buze Rruge Kryesore
Komuna e parisit | Tirana (1.96 Km nga qendra)
1.96 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet shume afer kristal center. ka nje siperfaqe te brendshme prej 40 m2 dhe ka nje fasade xhami prej 6 m. ambienti ka nje lartesi prej 4 m.mund te sherbeje per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.... 21/01/2021 13:21

400 Euro

Qera, Ambient Biznesi, Fresk, Tiranë. 1,100 €/ Muaj Id: Opp+17366
Fresku/Linze | Tirana (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera, ambient biznesi në fresk, rruga sotir caci.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 190 m2• kati 2• orientim veri• disponon dokumentacion të rregullt hipotekor• cilësime të tjera:• ndërtim i ri• punime cilësore... 21/01/2021 11:37

1,100 Euro

Tirane, Jap Me Qera Zyre Kati 4, 120 M² 850 (stadiumi Dinamo)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.17 Km nga qendra)
1.17 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi te stadiumi dinamo. ambjenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe prej 120 m2. ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokaci... 21/01/2021 10:48

850 Euro

Qera, Ambient,rruga Bogdaneve(pro+18859)
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.82 Km nga qendra)
0.82 KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambienti ndodhet ne rrugen e bogdaneveinformacion mbi ambientin• kati 4• sipërfaqja e ambientit: 114m2• 1 tualet• ambienti është i përshtatshëm për aktivitet te ndryshme• për ta vizituar na kontaktoni!... 21/01/2021 10:11

700 Euro

Qera, Ambient, Rruga Margarita Tatulani(pro+18967)
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.32 Km nga qendra)
1.32 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera, ambient biznesi,rruga margarita tatulani, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 60 m2.• kati 0.• 3 ambient.• 1 tualet.• i investuar.• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mirë.për një vizitë në pronë na ... 21/01/2021 10:09

500 Euro

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruges Se Barikadave Ne Qender Te Tiranes
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient biznesi buze rruges se barikadave ne qender te tiranes ne nje nga zonat me te mira per biznes ne tirane, me nje siperfaqe prej 230 m2 dhe verande jashte ambjentit 30 m2. ambienti disponon fasade xhami. eshte i pershtatshem per l... 20/01/2021 20:37

3,500 Euro

Jepet Me Qera Vila Ferrari Prane Inxhinierise Se Ndertimit
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.78 Km nga qendra)
1.78 KM nga qendra
480.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera vila ferrari orane inxhinierise se ndertimit. e gjithe ndertesa eshte 480 m2-8 dhoma 120m2 -kati pare ndodhet bari me 120 m2 -bodrum me 60m2vila ndodhet ne nje zone mjafte te frekuentuar. adresa: prane inxhinierise se ndertimit,rruga... 20/01/2021 19:41

3,000 Euro

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 210 M² 850 Euro (kompleksi Magnet)
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi te kompleksi magnet. lokali ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2 ambjent të brendshëm dhe 100 m2 ambjent i jashtëm. ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në ... 20/01/2021 17:15

850 Euro

Qera, Ambient, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Opp19275ambienti ndodhet në zonën e bllokut. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 95m2.• kati 1.detaje të tjera :• 3 ambiente.• 2 tualete.• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• pallat i ri.• i përshtatshëm për zyra.zona ... 20/01/2021 17:07

950 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim