ambjent biznesi me qera tek qender lushnje

Qera,ambient , Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp17022ambienti ndodhet në bllok,në rrugën ismail qemali. informacione mbi ambientin:• sipërfaqja 130m2.• kati 2.organizimi :• 4 ambiente me hapsirë të bollshme.• 2 tualete me dritare.• ballkon.detaje të tjera :• bosh.• i invest... 28/09/2020 10:28

1,300 Euro

Dyqan + Garazh Me Qera Ne Lushnje
Qender | Lushnje (43.53 Km nga qendra)
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Në zonën më të bukur të qytetit të lushnjës, ne bulevardi “shËtitorja e palmave”, jepen me qera: 1) dyqan 100 metra katrore 2) garazh/magazinë 50 metra katrore të gjitha këto kanë pllaka të reja instalimet hidraulike dhe elektrik... 27/09/2020 14:58

200 Euro

Shitet Biznesi I Lokal Tek Komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi i nje lokali ne komunen e parisit me te gjitha kushtet me verande 64 m dhe ambient te brendshem 47 m ku biznesi shitet me nje cmim super oferte 3000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 450 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777 ne... 27/09/2020 14:46

3,000 Euro

Shitet ,ambient +biznes,shkolla E Bashkuar
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

(opp17128)lokali ndodhet tek shkolla e bashkuar .informacioni mbi ambientin;• sipërfaqja e lokalit : 50 m2• verande• tualet• i investuar• i mobiluar• sistem aspirimi• sistem kondicionimi• cilesime te tjera:• • restoranti shitet b... 26/09/2020 09:31

125,000 Euro

Qera,ambient, Rruga E Barrikadave
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17511ambienti ndodhet ë rrugën e barrikadave, prane pasticeri " mon amour". informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 70m2.• kati 3.detaje të tjera :• i ndarë në 2 ambiente.• tualet.• totalisht i investuar.• me parket.• sistem k... 26/09/2020 09:31

700 Euro

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë . 350 € /muaj Id: Pri+17499
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambientin • kati 0 • sipërfaqe: 36 m2 • verandë: 16 m2 • kati 1 • fasadë xhami • i investuar • tualet ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndrysh... 26/09/2020 00:53

350 Euro

Qera, Bar-restorant, Bllok, Tiranë 700 € /muaj Id: Pri+17501
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut, pranë shkollës emin duraku. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 110 m2 • verandë :12 m2 • 2 tualete • fasadë xhami • i investuar • sistem kon... 25/09/2020 14:46

700 Euro

Jepet Me Qera Dyqan / Blloku
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.01 Km nga qendra)
1.01 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan ne gjendje shume te mire, ne zonen e bllokut ... 25/09/2020 11:04

30,000 Leke

Jepet Ambjent Per Restorant Ne Astir
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
3.19 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira restorant ne zonen e astirit. restoranti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. ka te gjitha paisjet e kuzhines funksionale si dhe sistem aspirimi e kondicionimi. pozicioni i favorshem ofron mundesine e zhvillimit te nje biznesi solid... 24/09/2020 16:32

500 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë Pri17717
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin • sipërfaqe 25 m2 • kati 0 • ndërtim i ri • sallë open space• 1 tualet • 1 aneks • fasad xhami 4x3 m2 • kubaturë e rregullt • bosh • buzë rrugeambienti ndodhet n... 24/09/2020 15:19

500 Euro

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi . Rruga '' Frosina Plaku ''
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1.64 KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne katin perdhe(kati zero) ne pallat te ri 9-katesh me nje kat parkimi nentoke. ambjenti ka siperfaqe 58 m2 , i organizuar nga nje ambjent , me mundesi ndarjeje ne dy ambjente . ne gjendje shume te mire , i pershtatsh... 24/09/2020 14:44

500 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Credins Bank Ne Tirane (id 4261431 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261431bllok afer credins bank, jepet me qera ambjent per zyra me ndarje 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 77  m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualete, orientim me diell.mobilimi shitet 1000 eurojepet me qera 370 euro ( pa 15% ) ... 24/09/2020 09:16

370 Euro

Dyqan - Ambient - Biznesi Me Qera Ne Rruge Kryesore Dhe Ne Nje Kryqezim Te Rendesishem
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1.35 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient dyqan 46m2 ose shitet ne vleren 250000€rikonstruktuar se fundmi dhe punime shume cilesoreambient per aktivitet biznesi te ndryshme, si lokal, dyqan optike etj, duke dhe hapsiren e mjaftushem dhe ne rruge kryesore. ... 24/09/2020 09:06

1,200 Euro

Jepet Me Qera Dyqan 55 M2 Buze Rruges Kryesore Prane Lulishte 1 Maji (perball Ish Ekspozi
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan 55 m2 prane lulishte 1 maji (perball ish ekspozites)dyqani eahte i pozicionuar buze rruges kryesore.ndodhet ne nje vend qe ka vizibilitet te larte.ambienti eshte open space dhe i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh.cmimi net... 23/09/2020 21:16

50,000 Leke

Qera,ambient, Qendër, Toptani
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (103.30 Km nga qendra)
103.30 KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp17298ambienti ndodhet në zonën e qendrës tek toptani. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 66m2.• kati 2.detaje të tjera :• open space.• fasadë xhami.• totalisht i investuar.• sistem kondicionimi.• recepsion.ambienti i për... 23/09/2020 16:59

800 Euro

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë Pri17667
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
1.17 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo.informacin mbi ambientin • sipërfaqe 160 m2 • kati 1• pallat ekzistues • fasad xhami 6m x 3m lartesi• buzë rruge kryesore • kubaturë e rregullt • 4 hapsira• 3 tualete • linjë 3 fazo... 23/09/2020 16:41

2,000 Euro

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë Pri17665
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet tek komuna e parisit prane lulishtes :-buzë rruge-sipërfaqia e ambientit 28 m2-1 tualet-ambienti është i përshtatshëm për : dyqan , zyra , klinike dentare , sallon bukurie etj-mundësi shumë e mirë investimi-për ta vizituar... 23/09/2020 16:41

320 Euro

Qera, Ambient, Bulevardi I Ri, Tiranë
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1.67 KM nga qendra
47.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

• sipërfaqja 47 m2 • kati 0 • bosh • fasadë xhami • i rikonstruruar • mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme • ngjitur eshte dhe nje ambint tjeter me siperfaqie 15m2 qe ka mundesi bashkimi ... 23/09/2020 14:47

35,000 Leke

Qera, Ambient, Selvia, Tiranë, Al16824
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (27.25 Km nga qendra)
27.25 KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet tek selvia, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale e ambientit 77 m2• kati 1• fasadë xhami• mundësi të shumta shfrytëzimi• buzë rruge• me dokumentacion të rregullt hipotekor• 1 tualet• i përshta... 23/09/2020 13:32

400 Euro

Qera, Apartament 2+1, Pranë Toptanit, Tiranë. 550 € /muaj Id: Al16650
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.26 Km nga qendra)
0.26 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 23/09/2020 13:28

550 Euro

Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Prane Librit Unviersitar, Gardes, Juridikut
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1.00 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 2+1 i pershtatshem per ambiente zyrash dhe cdo lloj biznesi,, 65 m2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, ... 23/09/2020 08:31

450 Euro

Jap Dyqan Me Qera Ne Rr. E Durrësit
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti eshte i sapo rikonstruktuar, ka ndricim te jashtem dhe brendshem ne nje zone te paster dhe aktive biznesi prane ambasades se vatikanit. per çdo gje mund te kontaktoni ne nr e telefonit edhe ne viber dhe whatsup. ... 22/09/2020 21:35

140 Euro

Jepet Me Qera ; Vilë 2 Kt/ Ambjent Biznesi/zona: Rruga: " 4 Dëshmorët"
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1.24 KM nga qendra
230.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ; vilë 2 kt/ ambjent biznesi/zona: rruga: " 4 dëshmorët"dhenbsp;▪︎️vila ndodhet pranë gjimnazit partizani, oborr i madh, mundëdi parkimi▪︎ ambjenti ka një sipërfaqe prej 230 m2, korridor i madh me hapësira të mëdh... 22/09/2020 15:18

1,000 Euro

#jepet Me Qera ; Apartament 2+1 + Verandë : Qendër/përballë Postës Qëndrore
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepetdhenbsp;me qera ; apartament 2+1 + verandë : qendër/përballë postës qëndrore▪︎apartamenti ndodhet në katin e iii-të, me sip. prej 80 m2 + 20m2 verandë.▪︎përbëhet nga një sallon ndjenje, kuzhinë me vete, 2 dhoma gjumi, kor... 22/09/2020 14:37

450 Euro

Jepet Me Qera: Ambjent Zyrash + Post Parkimi/ Rruga "ibrahim Rugova, Pranë Xheko Imperial
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepetdhenbsp;me qera: ambjent zyrash + post parkimi/ rruga "ibrahim rugova, pranë xheko imperial.🔹️ambjenti ka funksionuar kryesisht me kompani të ndryshme biznesi. 🔹️pozicionim ideal pranë ish bllokut dheamp; gardës. një nga zonat e... 22/09/2020 13:33

1,200 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim