ambjent biznesi me qera tek qender kavaje

Qera,ambient,tek Kafe Roma
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera, ambient prane 'kafe roma "• me sipërfaqe totale 25m2.• kati 1• i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.• fasadë xhami 4m• lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.për ta vizituar na kontaktoni!... 10/04/2021 16:32

350 Euro

Jepet Ambjenti Me Qera Ose Per Shitje Rruga Kostandin Kristoforidhi Mbrapa Kafe Europa
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjenti me qera ose per shitje rruga kostandin kristoforidhi mbrapa kafe europame siperfaqe 80m2dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open spacedhenbsp;•1 tualetofrohet:• bosh• ne kushte shume te miradhenbsp;•zone lehtesisht e aksesu... 10/04/2021 14:32

300 Euro

Jepet Ambient Me Qera, 36m2, Don Bosko
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambient me qera;ka siperfaqe 36m²;adresa: don bosko;cmimi: 250 mije leke.... 10/04/2021 14:31

25,000 Leke

Jepet Ambient Ne Qera I Pershtatshem Per Lloje Te Ndryshme Biznesesh, Bllok
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambient ne qera i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh;ka siperfaqe 85m²;adresa: bllok;cmimi: 1600 euro(perfshi taksat)/ muaj.... 10/04/2021 14:26

1,600 Euro

Ambient Biznesi Me Qera Ne Don Bosko
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

ambienti ndodhet prane rruges kryesore ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe te mirembajtur . ambienti eshte duplex me siperfaqe 72 m2 poshte dhe 30 m2 pjesa lart. ambienti eshte i pershtatshem per dyqane te ndryshme si dhe zyra gjithashtu. cmimi esh... 10/04/2021 13:04

405 Euro

Jepet Ne Bllok Ambient Biznesi Me Qera
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjent me qira per zyra 2+1 + 2 ballkone + 1 tualet ne zonen e bllokut. ambjenti jepet bosh dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi egzistues dhe te mireadministruar. zyra eshte e ndare ne 3 ambjente pune te vecanta . per nje vizite ne prone ju lut... 10/04/2021 12:53

850 Euro

Jepet Me Qera Market Te Pediatria 100m2 750 Euro!
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (2.15 Km nga qendra)
2.15 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera market te pediatria 100m2 750 euro! jepet me qera ambient biznesi market te pediatria ne rrugen kongresi i manastirit me hapesire 100m2 me cmim 750 euro. dhenbsp;ambienti eshte i arreduar ne gjendje te gatshme per pune. per nje viz... 10/04/2021 12:50

750 Euro

Jepet Me Qera Dyqan Te Ali Demi 55m2 230 Euro!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana (0.83 Km nga qendra)
0.83 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan te ali demidhenbsp; 55m2 230 euro! jepet me qera ambient biznesi tek shkolla 1 maji, ne rrugen shyqyri ishmi, ne ali dem. mund te perdoret perdhenbsp; butik, salon estetik, klinike etj, eshte i arreduar ne gjendje te gatshme... 10/04/2021 12:45

230 Euro

Jepet Me Qera Dyqan Ne Sauk Perballe Akademise Se Rendit 40m2 200 Euro!
Sauk | Tirana (3.25 Km nga qendra)
3.25 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan ne sauk perballe akademise se renditdhenbsp; 40m2 200 euro! jepet me qera ambient biznesi tek zona ne sauk perballe akademise se rendit . mund te perdoret perdhenbsp; butik, salon estetik, klinike etj, eshte i arreduar ne gje... 10/04/2021 12:40

200 Euro

Jepet Me Qera Ambient Magazine Tek Rrethi I Shqiponjes 650m2 2000 Euro
Laprake | Tirana (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient magazine tek rrethi i shqiponjes 650m2 2000 euro jepet me qera ambient magazine tekr rethi i shqiponjes prane, ish fushes se aviacionit , prane pallatit alesio. ambienti ka nje hapesire prej 650m me nje lartesi 7m me cmim te ... 10/04/2021 12:34

2,000 Euro

Jepet Me Qera Dyqan Ne Don Bosko 110m2 450 Euro!
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera dyqan ne don boskodhenbsp; 110m2 450 euro!jepet me qera ambient biznesi tek zona e don boskos, perballe kishes. mund te perdoret perdhenbsp; butik, salon estetik, klinike etj, eshte i arreduar ne gjendje te gatshme per pune. ambienti ... 10/04/2021 12:28

450 Euro

Jepet Me Qera Ose Shitet Night Club Si Ambient Biznesi Tek Medreseja.
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (1.43 Km nga qendra)
1.43 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
-1 Kati

Jepet me qera ose shitet night club si ambient biznesi tek medreseja.siperfaqe 200m², pallat ekzistues, kati -1organizohet: • 2 tualet me aspirim • 1 kuzhine• 1 korridorofrohet:• i mobiluar • ne kushte shume te mira • zone lehtesisht... 10/04/2021 12:01

500 Euro

Qera,magazinë,qyteti I Nxenesve(una20150)
Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirana (2.55 Km nga qendra)
2.55 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qera.ambjenti ndodhet në zonën e qytetit të nxënësve,në rrugën hamdi pepa.• ambjenti ka sipërfaqje totale 85m2 dhe ndodhet në katin 0.• disponon 1 tualet.• ambjenti është i përshtatshëm për biznese... 10/04/2021 11:36

350 Euro

Zyre Me Qira Ne Qender, Prane Shallvareve
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.33 Km nga qendra)
0.33 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga reshit collaku, prane shallvareve, jepet me qira zyre, me siperfaqe 65 m2, kati i 2 ne pallat te ri. zyra eshte e organizuar nga 2 ambiente dhe 1 tualet. jepet bosh vetem me k/bufe.jepet me qira 300 euro ne muaj... 10/04/2021 11:33

300 Euro

Qera, Ambient, Qendër, Tiranë, Al20347
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Qera, ambient, qendër, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 130 m2.• kati 7.• 4 ambiente.• 2 tualete.• i investuar.• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mire.• i përshtatshëm për zyra, call center, aktivitet... 10/04/2021 11:11

1,400 Euro

Qera, Ambient, Qendër, Tiranë, Al20346
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
375.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Qera, ambient, qendër, tiranë.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 375 m2.• kati 3.• 11 ambiente.• 5 tualete.• i investuar.• kubaturë e rregullt.• gjendja shumë e mire.• i përshtatshëm për zyra, call center, aktivite... 10/04/2021 11:00

5,200 Euro

Bllok, Rruga Nikolla Tupe, Jepet Me Qira Zyre
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.85 Km nga qendra)
0.85 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Bllok, rruga nikolla tupe, jepet me qira zyre me siperfaqe 85 m2. zyra ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat ekzistues. zyra ndodhet buze rruge, nje pozicion mjaft i favorshem per reklamimin e biznesit. zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente, tualet, ko... 10/04/2021 10:58

425 Euro

Zyre Me Qira Ne Bllok, Afer Credins Bank
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Bllok, prane credins bank, jepet me qira zyre, me siperfaqe 160 m2. zyra ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat me 2 ashensor. zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete dhe 2 ballkone. zyra do jepet bosh dhe cdo ambient eshte i pajisur me kondicio... 10/04/2021 10:42

1,000 Euro

Jepet Me Qera Ambient Per Biznes, 320m2, Qender
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.96 Km nga qendra)
0.96 KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent per biznes;ka siperfaqe prej 320m2 : •250m2 ambjent i brendshem •70m2 verandeambjenti i brendshem eshte i organizuar ne duplex per shkak te lartesise qe ka;gjithashtu ne pjesen e siperme disponon nje dhome te vogel e cila mu... 10/04/2021 10:42

2,500 Euro

Zyre Me Qira Ne Qender, Prane Raiffeisen Bank
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qender, prane raiffeisen bank, jepet me qira zyre me siperfaqe 70 m2. zyra ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor. zyra eshte e organizuar ne 2 ambiente, korridor shperndares, tualet dhe ballkon. zyra do jepet bosh.jepet me qira 400 euro ne... 10/04/2021 10:30

400 Euro

Jepet Me Qera Ambient Biznesi 180m2, Tek Shesi Wilson
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.96 Km nga qendra)
0.96 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient biznesi;ka siperfaqe 180m2;ambjenti ka brenda tualet dhe nje dhome te vogel sherbimi;ndodhet ne katin e 2 te pallatit dhe ka dy hyrje ,nje nga brenda pallatit dhe nje nga jashte me shkalle hekuri;cmimi: 1500€ (perfshire 15%).a... 10/04/2021 10:30

1,500 Euro

Jepet Me Qera Ambient Tek Fresku, Prane Fizikes Berthamore. 2 Kate Me Siperfaqe Totale 300
Fresku/Linze | Tirana (6.13 Km nga qendra)
6.13 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient tek fresku, prane fizikes berthamore. 2 kate me siperfaqe totale 300m²organizohet:dhenbsp;• open space• 6 tauleteofrohet:• bosh• me pllaka• ne kushte shume te mira• zone lehtesisht e aksesueshme• orientim i mirei ... 10/04/2021 10:15

20,000 Leke

Jepet Hotel Me Qera
Golem/Shkembi Kavajes | Durres (5.92 Km nga qendra)
5.92 KM nga qendra
989.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet hotel me qera zona e shkèmbit te kavajes ne durres.50 m distance nga bregu.hoteli zhvillohet ne 4 kate ,ne katin e parè(katin pèrdhe)ndodhet restoranti me nje siperfaqje prej 200m ,ne katet e tjera ndodhen nr 30 dhoma ,me arredim modern,banj... 10/04/2021 10:13

27,000 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Kavajes
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km nga qendra)
1.41 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

... 09/04/2021 20:03

650 Euro

Qera, Ambient, Qendër
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km nga qendra)
1.22 KM nga qendra
410.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp18941ambienti ndodhet ndodhet në zonën e qendrës. informacione mbi ambientin :• sipërfaqja 410m2.• kati 2.detaje të tjera :• open space.• tualet.• fasadë xhami.• hyrje e dedikuar.• ndërtim i vitit 2020.• punime cilësore.•... 09/04/2021 20:02

7,400 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim