ambjent biznesi me qera tek ministria e jashte pazari i ri shkolla e k

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje
44.57 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 27/10/2020 17:32

50,000 Leke

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 27/10/2020 21:01

4,800 Euro

Ambjente Biznesi Me Qera Ne Zonen E Bllokut Ne Tirane (id 4271453)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
0.82 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271453rr. ismail qemali, ne zonen e bllokut, jepet me qera ambient per biznes, ne pallat te ri, bosh , siperfaqe 170 m², kati 0 dhe kati -1, kondicioner, 2 tualete, orientim me diell,kati -1 me siperfaqe 70 m2, open space, 2 tualete, parket.kati... 28/10/2020 09:11

2,000 Euro

Okazion !!! Jepet Me Qera Hotel Ne Fund Te Rruges Don Bosco Ne Tirane (id 4251123 )
Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1.92 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4251123ne fund te rruges don bosco, jepet me qera hotel me 17 dhoma, siperfaqe 180 m², me klientele te ngritur dhe xhiro te kenaqshme.jepet me qera 1500 euro ... 28/10/2020 09:10

1,500 Euro

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 27/10/2020 21:01

4,800 Euro

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje (44.57 Km nga qendra)
44.57 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 27/10/2020 17:32

50,000 Leke

Zyre Me Qera Tek Bulevardi Zogu I Pare Prane Fakultetit Te Shkencave (id 4261455)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (0.70 Km nga qendra)
0.70 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Id 4261455bulevardi zogu i pare prane fakultetit te shkencave,dhenbsp; jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 76 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet me dritare, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne dy ambjente dhe e pershtateshme ... 27/10/2020 17:29

400 Euro

Shitet Biznesi I Lokal Tek Komuna Parisit
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
102.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet biznesi i nje lokali ne komunen e parisit me te gjitha kushtet me verande 64 m dhe ambient te brendshem 47 m ku biznesi shitet me nje cmim super oferte 3000 euro dhe qeraja e ambientit eshte 450 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777 ne... 27/10/2020 14:37

3,000 Euro

Jepet Me Qera Dyqan
Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2.11 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera dyqan 55m2,tek blloku vasil shanto ,rruga irfan tomini,zone shume e zhvilluar.cmimi diskutueshem ... 27/10/2020 14:31

600 Euro

Ambient Per Zyra Me Qera, Rr. Elbasanit
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient per zyra pas ambasades amerikane, shume afer me rrugen e elbasanit. hapesira ka siperfaqe totale 110m2 dhe ka 3 ambiente pune, 1 tualet dhe nje ballkon. ndodhet ne zone shume te mire per zhvillimin e biznesit. hyrja esh... 27/10/2020 10:08

580 Euro

Me Qera Ambient - Lokal Per Biznese Te Ndryshme
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Me qera ambient biznesi dyqan me siperfaqer 75m2 dhe cmim 500€/muaj rikonstruktuar se fundmi, jepet bosh dhe punime shume cilesoreambient per aktivitet biznesi te ndryshme, si lokal, bar kafe, zyra te ndryshme biznesi, call center, dyqan optike et... 27/10/2020 08:21

500 Euro

Ne Bllok (buze Rruge Kryesore) Ambient 120 M2, I Pershtatshem Per Zyra | Ashensor | Kondic
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.85 Km nga qendra)
0.85 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient gjigand, 120 m2 per zyra (bllok - rruge kryesore) perfekt per zyra | kondicioner ne cdo dhome | strukture e rregullt | ndricim perfekt | 2 ballkone | 2 tualete me te gjitha hidrosanitaret | te gjitha instalimet funksionaleq2435te dhenat e nda... 27/10/2020 02:24

600 Euro

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Ambasades Amerikane Ne Tirane (id 4261454 )
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Id 4261454rruga elbasanit, prane ambasades amerikane, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, tualet, 2 ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne tre ambjente dhe e shtruar e gjitha me parket e ... 26/10/2020 17:46

580 Euro

Ambient Biznesi Me Qira Te Kryqezim I Deges
Qender | Shkoder
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Sun real estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te kryqëzimi i ish-degës. ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një banjo. cilesite e ambjentit: -është i shtruar me pllakë -i pajisur me sistem kamerash si dhe si... 26/10/2020 16:10

50,000 Leke

Jepet Me Qera Dyqan Ne Zonen E Ish Bllokut, 110m2 Per Vetem 50.000leke/m  
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

lufto per endrren tende! merre iniciativen sot!
 jepet me qera dyqan ne zonen e ish bllokut, pallatet e aviatoreve. dyqani ndodhet ne nje nga rruget me te njohura ne tirane. (prane farmaci daja) -cmim okazion -siperfaqja 110m2 -3 nendarje d... 26/10/2020 14:45

50,000 Leke

Qera, Ambient, Garda, Tiranë 500 € /muaj Id: Pri+18158
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet tek garda.informacion mbi ambientin:•kati i -1•sipërfaqja e ambientit: 80 m2•1 tualet• me fasadë xhami• investimi:• aspirim, sistem kondicionimi• ambienti është i përshtatshëm për dyqan, klinike, fast food.• mu... 26/10/2020 14:17

500 Euro

Qera, Ambient, Garda, Tirane 700 € /muaj Pri+18190
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1.09 KM nga qendra
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambienti ndodhet tek garda në bllok.informacion mbi ambientin:• kati i 3• sipërfaqja e ambientit: 112 m2• i ndarë në 3 ambiente• 1 tualet• 1 ballkon• i investuar• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përsh... 26/10/2020 14:15

700 Euro

Qira, Ambient,rruga E Elbasanit, Tiranë 600 € /muaj Id: Pri+17978
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2.25 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti është i pozicionuar tek rruga e elbasanit, pranë ambasadës amerikane.informacioni mbi ambientin :kati i 2sipërfaqja: 110 m2.1 tualet.detaje të tjera :totalisht i investuar.ndricim ledi shtruar me parketambienti është i përshtatshëm... 26/10/2020 14:14

600 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /muaj Id: Pri+18111
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin:•kati i 7•sipërfaqja e ambientit: 145 m2•1 tualet• me fasadë xhami• investimi:• aspirim, sistem kondicionimi• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike dentare... 26/10/2020 14:11

1,740 Euro

Zyra Me Qera Dhe Parkim Tek Hipoteka - Panorama (quartum Residence)
Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1.29 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient me qera per biznes tek quartum residence ne rrugen panorama tek hipoteka e tiranes. ambienti ka siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim (kati i dyte teknik) cka e ben lehtesisht te aksesueshem. ka nje vizibilitet dhe shikueshmeri sh... 26/10/2020 13:47

530 Euro

Ambient Biznesi Me Qira Në Rrugen ''kole Idromeno''
Qender | Shkoder (0.60 Km nga qendra)
0.60 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Sun real estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: rruga kolë idromeno, mbi bankën intesa san paolo. ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka dy magazina dhe një banjo. cilesite e ambj... 26/10/2020 13:41

50,000 Leke

Qera, Id 4271079, Dyqan 45 M2, Rruga E Bogdaneve
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.82 Km nga qendra)
0.82 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271079rruga e bogdaneve, shume prane qendres se tiranes, jepet me qera dyqan 45 m2, tualet, ne nje zone shum te popullur dhe me facilitete te shumta, dyqani eshte buze rruge, kati 0, dyqani eshte me fasadi xhami duke ofruar mundesi reklamimi per ... 26/10/2020 12:49

400 Euro

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 500 M2
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.82 Km nga qendra)
0.82 KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📌exclusive for rent 📌jepet me qira 📍rr. ismail qemali, bllok, super ambjent komercial per qira! ➖ ✒️ 500 m2 🗒 organizim: i ndare ne ambjente 🔼 kati 1 🔎 visibilitet maximal ambjent perfekt per zyra, i ndodhur ne nje z... 26/10/2020 12:09

5,500 Euro

Zyre Me Qera Me 3 Vende Parkimi Ne Bllok Prane Sky Tower Ne Tirane (id4261441 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261441bllok, afer sky tawer, jepet me qera zyre 4+1 ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 162 m² (47 m² verande), kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, verande, orientim me diell, i gjithe shtepia me parket,nje garazh dhe 2 vende... 26/10/2020 12:03

1,250 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Ne Rrugen Nikolla Tupe Ne Tirane (id 4261453 )
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.85 Km nga qendra)
0.85 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4261453bllok, rruga nikolla tupe, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², k/bufe, kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualet, 2 ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne tre ambjente, e pershtateshme per nje ser a... 26/10/2020 11:54

600 Euro

Ambient Per Zyre (qender - Perball Parlamentit) Lokacion Fantastik | I Sapo Investuar | Ko
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
0.38 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super ambient per zyre (qender - perball parlamentit) zone perfekte per zhvillim biznesi | i sapo investuar si ambient | hapesire e bolleshme me ndricim dhe strukture te rregullt | kondicioner | tualet | te gjitha instalimet funksionaleq2429te dhenat... 26/10/2020 02:43

500 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë.id: Pri+18218
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet tek garda në bllok. informacion mbi ambientin:• kati i 2• sipërfaqja e ambientit: 20 m2• i investuar• me dokumentacion të rregullt hipotekor.• ambienti është i përshtatshëm për zyra.• mundesi shumë e mirë inves... 24/10/2020 15:00

300 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim