ambjent biznesi me qera tek blloku garda liqeni artificial stadiumi di

Dyqan Mishi Me Qera Tek Kodra E Diellit Prane Big Market Ne Tirane (id 4271560)
Kodra e Diellit | Tirana (2.22 Km nga qendra)
2.22 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271560te kodra e diellit prane big market jepet me qera dyqan mishi, siperfaqa 85 m², kati zero ne nje pallat te ri, i kompletuar me dhome frigoriferike, banak freskues, banak ngrires -20 grade, frigorifer mural, tualet, kondicioner.cmimi 400 eu... 05/03/2021 17:25

400 Euro

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit (id 4261515)
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4261515ne rrugen e elbasanit prane shkolles se baletit jepet me qera zyre, siperfaqe 80 m², kati 1 pallat ekzistues, hyrje me vete, e organizuar ne 3 dhoma, korridor dhe 1 tualet, orientim jug-lindor.cmimi 490 euro ... 05/03/2021 16:52

490 Euro

Jepet Dyqani Dublex Me Qera Prane Ambasades Suedeze, Rruga Pjeter Budi..
21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.18 Km nga qendra)
1.18 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet dyqani dublex me qera prane ambasades suedeze, rruga pjeter budime siperfaqe 130 m2, 2 kateofrohet:• i pershtatshem per estetik, kurse, zyre kontabiliteti, qendra laboratori etj.• 2 kate•60 m2 kati i dyte dhe 70 m2 kati lartecmimi: 800 eu... 05/03/2021 15:37

800 Euro

Ambjent Komercial Per Qira Tek Air Albania
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana (2.45 Km nga qendra)
2.45 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient komecial prane stadiumit air albania. ambienti eshte i organizuar nga open space, dy ambiente te ndara per zyra te vecuara si dhe dy tualete. ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe ka nje siperfaqe prej 170m2.... 05/03/2021 13:36

1,700 Euro

Qera,ambient,myslym Shyri,tirane.
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në myslym shyriinformacion mbi ambientin:• kati 0• sipërfaqja e ambientit: 50 m2• 1 tualet• bosh• me parket• me fasade xhami per reklamim•pallat i ri• mundesi shumë e mirë per zyra,etj.• për ta vizituar me kont... 05/03/2021 11:50

350 Euro

Qera,ambient , Bllok Id: Pro+19820
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambienti ndodhet ne bllok.informacion mbi ambientin;• sipërfaqe 60m2• kati 3• tualet• 2 ambiente te ndara•2 ballkone.ambienti është i përshtatshëm për biznese te ndryshme, zyra të ndryshme,etjpër më shumë informacion na kontaktoni... 05/03/2021 11:43

850 Euro

Jepet Me Qera Afatgjate Dyqan Ne Xhamllik..
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera afatgjate dyqan ne xhamllik.dhenbsp;me siperfaqe 90 m2 dhe fasade xhami 22 m linear.organizohet:dhenbsp;•open space•1 tualetdhenbsp;ofrohet:• i pa mobiluardhenbsp;•i shtruar me parket•e sapo rikonstrukuar•zone e populluarcmi... 05/03/2021 11:37

1,200 Euro

Jepet Me Qera Ambient Komercial Prane Stadiumit Air Albania
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (1.04 Km nga qendra)
1.04 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient komecial prane stadiumit air albania. ambienti eshte i organizuar nga open space, dy ambiente te ndara per zyra te vecuara si dhe dy tualete. ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe ka nje siperfaqe prej 170m2.... 05/03/2021 10:34

1,700 Euro

Jepet Me Qera Ambjent 50m2, Rruga E Barrikadave , Prane Mahmut Fortuzi..
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjentdhenbsp; 50m2, rruga e barrikadave , prane mahmut fortuzime siperfaqe 50m2. kati i 1dhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open space• me pllaka•1 tualetofrohet:• open space•zone e qete dhe e mire•me pllakacmim... 05/03/2021 10:26

30,000 Leke

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi, Bar Kafe, Tek Brryli, Prane Maternitetit Te Ri.
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirana (1.82 Km nga qendra)
1.82 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi, bar kafe, tek brryli, prane maternitetit te ri.dhenbsp;dhenbsp;me siperfaqe 100m2. kati 0 i nje pallati.organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•one space e ndare ne dy pjese•2 tualeteofrohet:• e mobiluardhenbsp;• ne gjend... 05/03/2021 10:10

1,300 Euro

Jepet 2 Ambjent Ne 1 Me Qira 25 M2 Sheshi Nen Tereza Rr Kullat Binjake..
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.52 Km nga qendra)
0.52 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet 2 ambjent ne 1dhenbsp; me qira 25 m2 sheshi nen terezadhenbsp; rr kullat binjakeme siperfaqe 25m2. kati 3organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open spacedhenbsp;• bosh•1 tualet•ne gjendje shume te mireofrohet:•boshdhenbsp;• ne kushte te mir... 05/03/2021 10:05

350 Euro

Jepet Ambjent Me Qira 40m2 Stadiumi Dinamo Rr Grigor Heba..
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (1.38 Km nga qendra)
1.38 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambjentdhenbsp; me qira 40m2 stadiumi dinamo rr grigor hebame siperfaqe 40m2. kati 0organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open spacedhenbsp;• bosh•1 tualet•ne gjendje shume te mireofrohet:•boshdhenbsp;• ne kushte te mira•zone lehtesisht e... 05/03/2021 10:01

30,000 Leke

Jepet Ambjent Me Qira 35m2 Rr Durrsit Afer Qemal Stafes..
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet ambjentdhenbsp; me qira 35m2 rr durrsitdhenbsp; afer qemal stafesme siperfaqe 35m2. kati -1dhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•open spacedhenbsp;• bosh•1 tualet•ne gjendje shume te mireofrohet:•boshdhenbsp;• ne kushte te m... 05/03/2021 09:59

50,000 Leke

Qera,ambient,tek Kafe Roma
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera, ambient prane 'kafe roma "• me sipërfaqe totale 25m2.• kati 1• i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.• fasadë xhami 4m• lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.për ta vizituar na kontaktoni!... 04/03/2021 18:31

350 Euro

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 5, 60 M² 450 Euro (qender)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera ambjent për zyra në qendër. ambjenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ka dy dhoma, një tualet dhe një bal... 04/03/2021 17:16

450 Euro

Ambjent 350 M² Me Qera Rrugen E Elbasanit Prane Gjuheve Te Huaja (id 4271558)
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (2.23 Km nga qendra)
2.23 KM nga qendra
350.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4271558ne rrugen e elbasanit prane gjuheve te huaja jepet me qera ambient 350 m², kati 3 hyrje me vete, fasade xhami 360° me ndricim te bollshem natyral, ballkon, aspirim, kondicioner, zone e qete dhe e sigurt, i pershtatshem per call center apo... 04/03/2021 17:09

1,500 Euro

Qera/shitje,kapanon,mezez(una19414)
Vore | Tirana (5.35 Km nga qendra)
5.35 KM nga qendra
460.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kapanoni ndodhet në mëzez,pranë top channel.• informacion mbi kapanonin:• kapanoni është i vendosur në 2 kate: kati 0 dhe 1 me sipërfaqje 230 m2 secili• sipërfaqje të jashtme 500m2• lartesia e katit 0 është 5m• lartesia e katit 1... 04/03/2021 17:06

1,700 Euro

Zyre Me Qera Ne Don Bosko, Prane Viva Market Ne Tirane (id 4261514)
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Id 4261514ne don bosko, prane viva market, jepet me qera zyre ne pallat te ri, bosh, e ndare ne 2 ambjente, siperfaqe 95 m², kati 3 me ashensor, depo, tualet, ballkon, orientim me diell.jepet me qera 380 euro i diskutueshem... 04/03/2021 16:51

380 Euro

Zyre Me Qera Ne Don Bosko, Prane Viva Market Ne Tirane (id 4261513)
Don Bosko | Tirana (1.72 Km nga qendra)
1.72 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261513ne don bosko, prane viva market, jepet me qera zyre ne pallat te ri, bosh, e ndare ne 2 ambjente, siperfaqe 85 m², kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell.jepet me qera 250 euro... 04/03/2021 16:43

250 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Zonen E Bllokut Rruga Vaso Pasha (id 4261512).
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirana (0.76 Km nga qendra)
0.76 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261512ne zonen e bllokut rruga vaso pasha, jepet ambjent biznesi me qera, siperfaqja 60 m², pallat ekzistues, kat i 2, bosh, i investuar, 3 dhoma, tualet me dritare, korridor, ballkon, e pershtatshme per cdo aktivitet biznesi kryesisht klinike d... 04/03/2021 16:02

850 Euro

Jepet Me Qera Ambient Komecial Prane Stadiumit Air Albania
Rruga e Elbasanit/Ambasada USA | Tirana (1.23 Km nga qendra)
1.23 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient komecial prane stadiumit air albania. ka nje siperfaqe prej 170m2. ... 04/03/2021 15:22

1,700 Euro

Qera,ambient,rruga Durresit
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.84 Km nga qendra)
0.84 KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Disponojmë ambjent biznesi për qiraambjenti ndodhet në rrugen e durresit ,pranë gjimnazit "qemal stafa"ambjenti ka sipërfaqje totale 111m2 dhe ndodhet në katin 0.disponon 1 tualet.ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.ka h... 04/03/2021 13:50

650 Euro

Qera, Ambient, Rruga E Kosovareve!
Komuna e parisit | Tirana (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet në rrugën e kosovareve , pranë liqenit artificialinformacione mbi ambinetin :• sipërfaqja 300m2.• lartësi 3.6m.• kati 1detaje të tjera :• open space.• fasadë xhami.• tualet.• i investuar.• i përshtatshëm për... 04/03/2021 13:16

5,500 Euro

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 145 M² 700 Euro (myslym Shyri)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.63 Km nga qendra)
0.63 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent për zyra te myslym shyri. ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 145 m2. ambjenti organizohet në katër dhoma, dy tualete dhe është i pajisur me katër kondicionere. për informacione më të detajuara mos hezi... 04/03/2021 13:14

700 Euro

Jepet Me Qira Dubleksi Per Biznes Me Siperfaqe 50m2 Ne Rrugen Teodor Keko Ne Astir..
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirana (2.90 Km nga qendra)
2.90 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira dubleksi per biznes me siperfaqe 50m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si farmaci me klientel te ngrejtur, parukeri, kozmetik, berber, etj.cmimk:50.000all i ... 04/03/2021 12:27

50,000 Leke

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim