ambient servisi ne shitje

🔈 Okazion ! Jepet Me Qera Lokal Ne Fresk.
Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3.53 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera lokal ne fresk.👉 ambjenti i biznesit ndodhet ne nje vend mjaft strategjik dhe me frekuentim te rregullt nga klientet.me siperfaqe 200 m2 ambjenti mund te perdoret edhe si klinike ,laborator ,post call center.- nese mbahet si restoran... 23/11/2020 02:11

1,300 Euro

Zyre Me Qera Prane Vodafone Ne Rrugen Myslym Shyri Ne Tirane (id 4261474)
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4261474prane vodafone, ne rrugen myslym shyri, jepet me qera zyre e mobiluar, 65 m², me guzhine me vete, tualet, kondicioner, kati 1 ne nje pallat te ri.cmimi 500 euro pa taksa. ... 24/11/2020 16:03

500 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Me Qira Te Selvia Id-971
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent biznesi me qira te selvia id-971jepet ambjent biznesi 200m2 me qira. ndodhet te zona e selvise, afer universitetit aldent. ndodhet ne katin e dyte godine te nje pallati te ri qe ndodhet ne rruge kryesore. ambjenti eshte i organizuar ne ... 24/11/2020 15:02

2,020 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Te Rruga Mine Peza Id-970
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)
0.89 KM nga qendra
22.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi te rruga mine peza id-970jepet me qera ambient biznesi te rruga mine peza me nje siperfaqe totale prej 22 m2. ambienti gjendet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.  zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per  akti... 24/11/2020 14:42

260 Euro

Kapanon Per Qira!
Sauk | Tirane (4.70 Km nga qendra)
4.70 KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Kapanon per qira ne autostraden tirane elbasan, ne zonen e mjull bathore me siperfaqe 450m2. lartesia e tij ne kulm eshte 7m. siperfaqja e truallit eshte 2000 m2, me poste parkimi dhe me dalje direkt ne autostrade. eshte pershtatshme per biznese te... 24/11/2020 14:07

2,500 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Dublex, Rruga ''siri Kodra''
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1.85 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient biznesi dublex (lidhet me shkalle druri te brendshme) me siperfaqe 50 m2 . organizohet ne dy ambjente , nje tualet . ofrohet i mobiluar , ne gjendje shume te mire , me fasade xhami , mundesi shume e mire investimi ne biznesi... 24/11/2020 14:02

550 Euro

Ambjent Per Zyre Prane Kullave Binjake!
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.51 Km nga qendra)
0.51 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet ambjent per zyra ne zone elitare, prane ish bllokut. ambjenti ka nje siperfaqe prej 147 m2, me 4 ambjente te brendshme te shfrytezueshme secila me vete 2 tualete si dhe ballkon. apartamenti per arsye te lokacionit prane nje sere institucionesh ... 24/11/2020 13:52

1,200 Euro

Dyqan Me Qera Ne Bulevardin Bajram Curri Prane Brrylit Ne Tirane (id 4271476)
Brryli/Rruga Bardhyl | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271476bulevardi bajram curri, prane brrylit, jepet me qera dyqanne pallat te ri, bosh, siperfaqe 35 m², tualet, verande, orientim me diell.i pershtatshem per furre buke, market, etjjepet me qera 500 euro ... 24/11/2020 12:55

500 Euro

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Te Rruga Vaso Pasha Id-969
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.76 Km nga qendra)
0.76 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambjent biznesi te rruga vaso pasha id-969jepet me qira ambjent biznesi. ndodhet ne rrugen vaso pasha. ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe ndodhtet ne katin 0. ndodhet buze rruge dhe ka fasade xhami. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivit... 24/11/2020 12:47

600 Euro

Jepet Ambjent Biznesi Me Qira Te Kinema Agimi Id-968
Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
0.44 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambjent biznesi me qira te kinema agimi id-968jepet ambjent biznesi me qira te bulevardi bajram curri, afer kinema agimi. ka nje siperfaqe prej 60m2. eshte ne rruge kryesore dhe ndodhet ne katin -1. ambjenti eshte i mirembajtur dhe eshte i pers... 24/11/2020 12:21

330 Euro

Apartament Me Qera Per Biznes ,80m2 , Kati 1, Tek Rruga Asim Vokshi , Prane Stacionit Te T
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1.14 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament me qera per biznes ,80m2 , kati 1, tek rruga asim vokshi , prane stacionit te trenit.per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon. ... 24/11/2020 10:58

35,000 Leke

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Per Banim Ose Zyra, Myslym Shyri !
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar. ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 110m(2). organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. vendodhja e ketij apartamenti ofron... 24/11/2020 10:26

350 Euro

Ambient Biznesi Me Qera , Rruga E Durrsit
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
0.73 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambjent me siperfaqe 39m²(33m² me hipotek), kati 0 pallat i ri.rruga mihal duri Çmimi: 30,000leke ... 24/11/2020 10:16

30,000 Leke

Ambient Biznesi Per Qira Ne Rrugen Fortuzi.
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
0.69 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet per qira ambient biznesi ne rrugen fortuzi. ambienti eshte i vendour buze rruges kryesore. totalisht i rikoknstruktuar dhe investuar. tualet. kondicioner invesrter. kushte mjaft te favorshme per zhvillimin e cdolloj biznesi. i pershtatshem per ... 24/11/2020 09:07

45,000 Leke

Ambient Biznesi Per Qira Tek Zogu I Zi.
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
0.77 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane zogut te zi tek pallati i sportit asllan rusi jepet per qira ambient biznesi i pershtatshem per servis makinash. siperfaqe totale 200 m2. lartesi 6.5 m. tualet. ambienti eshte i vendosur buze rruges kryesore cka e ben ate lehtesisht te aksesues... 24/11/2020 09:03

800 Euro

Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tirane Pri+18436
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
0.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në myslym shyrit.
 informacione mbi ambientin :
• sipërfaqja 110 m2.
• kati 0.
 detaje të tjera .
• 1 tualet.
• i përshtatshëm për butik dhe zyra.
• ka nje fasadë xhami të dukshme.e pajisur me kondicio... 23/11/2020 21:17

1,200 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4261472)
Komuna e parisit | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1.10 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Id 4261472prane stadiumit dinamo, jepet me qera zyre ne pallat te ri, e perbere nga 5 ambjente, bosh, siperfaqe 120 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet,koridor qe lidh te gjitha dhomat, orientim me diell.e pershtatshme per zyre marketingu, z... 23/11/2020 19:07

600 Euro

Zyre Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit Prane Stadiumit Dinamo(id 4261473)
Komuna e parisit | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1.10 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Id 4261473prane stadiumit dinamo, jepet me qera zyre ne pallat te ri, e ndare ne 2 ambjente, bosh, siperfaqe 72 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, koridor qe lidh te gjitha dhomat, parket,orientim me diell.e pershtatshme per zyre marketing... 23/11/2020 18:59

400 Euro

Dyqan Me Qera Astir Tirane (4271363 )
Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271363asitr, jepet dyqan me qera, siperfaqe 270 m², ambjent komercial kati 1 i banimit, tualet, kondicioner, open space, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si bar kafe, qender kursesh, spa etj.... 23/11/2020 17:24

810 Euro

Ambient Comercial Me Qera Rr E Dibres Prane Qendres Ne Tirane (id 4271408)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Id 4271408rruga dibres, prane qendres, jepet me qera ambjent komerciazyre ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 200 m²,dhenbsp; ambient siperfaqe 200 m² i ndare ne 8 dhoma, ambjenti eshte lehtesisht i modifikueshem me ndarje gipsi,dhenbsp; kati 2 me dy ... 23/11/2020 17:07

1,620 Euro

Jepet Me Qira: Hotel
Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)
0.07 KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira: hotel " vila mozaik" /zona: freskut ----------------------------☆☆☆☆▪︎kati përdhe ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, kuzhinë me vehte... 23/11/2020 16:35

2,300 Euro

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Komuna Parisit !
Komuna e parisit | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1.50 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira ambient komercial tek komuna e parisit me siperfaqe te brendshme 115 m2. ndodhet prane rrethrrotullimit te komunes se parisit, ne nje nga zonat me te frekuentuara. aktualisht perdoret si sport bar. per me teper informacion ose vizita ne... 23/11/2020 14:39

1,200 Euro

Jepet Me Qira: Hotel/vila Mozaiku📍 2 300€ · Tiranë
Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
520.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira: hotel/vila mozaiku📍 2 300€ · tiranë message jepet me qira: hotel " vila mozaik" /zona: freskut📷 ----------------------------☆☆☆☆ ▪︎kati përdhe ka funksionimin bar-restorant, korridor, 2 tualete, kuzhinë me... 23/11/2020 13:46

2,300 Euro

Magazine Me Qera Ne Rrugen Mustafa Minidri Prane Resorant Qordja,mbi Rr Bardhyl(4281083)
Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Id 4281083rr.mustafa minidri dhenbsp;afer kafe qordja , jepet me qera magazine,me dhenbsp;siperfaqe 125 m² 1 tualet,... 23/11/2020 12:58

280 Euro

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë 1,740 € /muaj Id: Pri+18111
Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra)
0.86 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e bllokut.informacion mbi ambientin:•kati i 7•sipërfaqja e ambientit: 145 m2•1 tualet• me fasadë xhami• investimi:• aspirim, sistem kondicionimi• ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinike dentare... 23/11/2020 11:38

1,740 Euro

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë 800 € /muaj Id: Pri+18367
Komuna e parisit | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1.62 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet në zonën e komunes së parisit.informacion mbi ambientin:•kati 0 •sipërfaqja e ambientit: 138 m2 • me fasadë xhami • lartesia: 4.5m •1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambienti është i përshtatsh... 23/11/2020 11:37

800 Euro

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim